Zastępstwa w dniu 06.04.2018 piątek
Anna Gąsior
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 a(1) - Uczniowie przychodzą później    
3 3 b(1) - Język angielski, sala 0-8,Niepł R. Jędrzejczak złączenie grup
4 2 e(2) - Język angielski, sala 0-8,Niepł S. Borkowska złączenie grup
5 1 b - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
6 1 b(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
7 2 a - Język angielski rozszerzony, sala 0-8,Niepł A. Ryńska j.polski
8 2 e(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Dorota Konefał
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 d - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
3 2 d - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
4 3 d - Fizyka rozszerzona, Sala 2-7,Niepł K. Hamryszczak za nieobecny oddział
5 2 a - Przyroda - p.uzupełniający, Sala 2-7,Niepł A. Ryńska j.polski
6 1 a - Fizyka i astronomia, Sala 2-7,Niepł R. Jędrzejczak za nieobecny oddział
       
Zbigniew Kowalski
lekcja opis zastępca uwagi
7 2 b(1) - Wychowanie fizyczne, Sport 5,Niepł D. Sosnowska złączenie grup
8 1 a(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Małgorzata Sadowska
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 c(1) - Wychowanie fizyczne, Sport 1,Niepł N. Sajkowski wf za nieocecny oddział
2 3 c(1) - Wychowanie fizyczne, Sport 1,Niepł N. Sajkowski wf za nieocecny oddział
4 3 c(2) - Wychowanie fizyczne, Sport 1,Niepł M. Empel złączenie grup
5 1 d(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
6 1 d(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
7 1 c(1) - Wychowanie fizyczne, Sport 1,Niepł R. Łakomy złączenie grup
       
Elżbieta Szuryńska
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 a(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 2b+2c j. niemiecki - Uczniowie przychodzą później    
3 2b+2c j. niemiecki - Uczniowie przychodzą później    
4 3 f(2) - Język niemiecki, Sala 0-7,Niepł R. Łakomy za nieobecny oddział
5 1 e - Godzina z wychowawcą, Sala 3-0,Niepł M. Empel za nieobecny oddział
6 1 e(2) - Chemia, Sala 2-2a,Niepł E. Zygadlińska złączenie grup
       
Anna Ulman
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 a - Matematyka, Sala 3-2,Niepł D. Szymańska-Jankiewicz za nieobecny oddział
3 3 c - Matematyka, Sala 3-2,Niepł M. Blum-Olęcka za nieobecny oddział
4 3 b - Matematyka, Sala 3-2,Niepł J. Balerstet za nieobecny oddział
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN